مجله شریف داده پرداز:

آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما

ما را فالو کنید

درباره ما

درباره ما

فناوری

فناوری یا تکنولوژی دانش-مهارتی است برای ساختن افزار. این دانش-مهارت ممکن است پیچیده یا ساده، شخصی یا شایع، جدید یا قدیمی و… باشد. فناوری یا تکنولوژی بخشی از فرهنگ است. اطلاق فناوری به پدیدهٔ بیرونی مجازی است. در واقع شگردها و به کاربردن ابزارها، دستگاه‌ها، ماده‌ها و فرایندهای گره گشای دشواری‌های انسان است.

بیشتر بدانید

شریف داده پرداز

شرکت شریف داده پرداز یک شرکت دانش بنیان و تولید کننده سنسورهای مختلف و انواع دیتالاگر ها است که تلاش نموده است با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و دانش فنی روز نقشی سازنده در تکنولوژی سنسور ها و دیتالاگر ایفا نماید و مرزهای چشم انداز این صنعت را در کشور توسعه دهد. اجرای پروژه های متعدد در برخی از شهرهای کشور حاکی از امر است. ما با بکارگیری بهترین کادر مهندسی خود بهترین راهکارها را به مشتریان ارائه نموده ایم. شرکت شریف داده پرداز به پشتوانه بیش از 10 سال سابقه اجرایی مدیران در زمینه خدمات فنی مهندسی اعم از مشاور ، طراحی ، تولید و پیاده سازی سیستم های اسکادا با مهندسی معکوس تاسیسات صنعتی آغاز کرده و در راستای اهداف کلان خود، برنامه ریزی و جهت گیری نموده است و همچنین سعی بر آن است تا با به کارگیری دانش فنی روز اعمال آن در طراحی، محاسبه و تولید گامی سازنده در تحقق اهداف خویش بردارد.
اعضای تیم

با تیم متخصص ما ملاقات کنید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

0

پروژه ها

0

مشتری

0

جوایز

0

مشاور